Markýzy podtrhují architektonický vzhled vašeho domu

 

Markýzy mají několik předností. Především jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh. Dále dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví všem účelům.

Ovládání markýz je velice jednoduché. Základním typem je ovládání klikou. V případě většího počtu markýz nebo markýzy s větší plochou je pohodlnější motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Žádaným doplňkem dnes bývá čidlo, které automaticky stáhne markýzu při velkém větru a zabrání tak jejímu poškození.

 

 

Pro bližší informace nás kontaktujte zde.

 


 

Venkovní rolety

 

Venkovní rolety jsou vhodným stavebním prvkem pro stávající nebo nová již osazená okna. Jsou vyráběny přímo na míru z kvalitních materiálů dovážených ze zemí EU.

Díky variabilitě provedení je dnes možno použít hliníkové rolety pro všechny typy okenních otvorů. Hliníkové rolety mají pro své uživatele celou řadu výhod.Vedle vynikající protisluneční ochrany je to ochrana proti úniku tepla a proti hluku. Hliníkové rolety chrání konstrukci oken proti povětrnostním vlivům a prodlužují tak jejich životnost.

Podle způsobu použití dělíme hliníkové rolety na předokenní, podomítkové a nadokenní. Rolety se díky své konstrukci dají použít prakticky do všech typů dnes používaných oken a dveří. Venkovní rolety mají dobré zvukové a tepelně-izolační vlastnosti a proto v zimních obdobích citelně snižují náklady na topení a v teplém období zachytí až 90% slunečního záření. Všechny prvky rolet jsou povrchově upravené barvami vyznačujícími se vysokou odolností vůči oděru.

Naše rolety vyrábíme s ovládáním mechanickým, elektromotorem na vypínač nebo dálkové ovládání, pružinou nebo klikou. V případě potřeby umíme zvýšit bezpečnost rolet přidáním dózického zámku, nebo mechanické západky. Na rozšíření funkčnosti rolet jsme do své nabídky zařadili i rolety s integrovanou sítí proti hmyzu.

 

 

Pro bližší informace nás kontaktujte zde.

 


 

ZIP Screen

 

ZIPscreenové rolety dokáží velmi efektivně zastítnit sluneční svit / zabrání průchodu tepla a přitom zachovají slabé proudělní vzduchu do interiéru.

Dle našich zkušeností vám zadělání pergoly těmito roletami prodlouží sezonu pro venkovní posezení o dosti dlouhou dobu.

Jedná se o větruodolný screenový systém - unikátní systém zipu zajišťuje pervektní vedení látky ve vodících profilecha tím zajišťuje velice stabilní a odolný systém proti větru.

Roleta zárověň v zavřeném stavu slouží jako dokonalá ochrana proti hmyzu.

ZIPscreenové rolety jsou ovládané motoricky!

Výhody ZIPscreenových rolet

  • odolnost proti větru
  • termoregulační efekt
  • ochrana proti hmyzu v zavřeném stavu
  • malé rozměry boxu 100x100

 

 

Pro bližší informace nás kontaktujte zde.

 


 

Kontakt

V případě zájmu o naše služby nebo nezávaznou konzultaci nás kontaktujte prostřednictvím kontaktních údajů nebo kontaktního formuláře.

Telefon:

+420 776 121 025

Adresa:

Na Záboří 43, 530 02, Pardubice

Loading
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme