Venkovní hliníkové tažené parapety nos 25 mm

Tyto vysoce kvalitní a elegantní venkovní parapety tažené (extrudované) jsou vyráběny ze slitiny hliníku AlMgSi5 metodou vysokotlaké extruze (tzv. tažený profil). Venkovní parapety z taženého hliníku se vyznačují především vysokou mechanickou odolností a prostorovou tuhostí, která usnadňuje montáž a zaručuje perfektní výsledný vzhled.

Přední zaoblená hrana parapetu (nos 25 mm) a ideální proporce dotváří architektonický detail každé fasády. Hodí se jak k dřevěným eurooknům, tak i k hliníkovým a plastovým oknům. Povrch taženého hliníkového parapetu je proti mechanickému poškození opatřen plastovou folií, která se po montáži velmi snadno odstraní.

  • Venkovní tažené hliníkové parapety dodáváme v 7 základních barvách.
  • Boční plastové krytky jsou vždy dodány v barvě zvoleného parapetu v 7 základních odstínech.
  • Možnost nástřiku parapetu v jakékoliv barvě RAL na přání zákazníka, včetně lakovaných hliníkových bočních krytek ve shodném odstínu s parapetem.

 

 

 

 

 

Pro bližší informace nás kontaktujte zde.

 


 

Dřevotřískové parapety

Vnitřní dřevotřískové parapety jsou vyráběny z pevné dřevotřískové desky potažené CPL laminátem o tloušťce 0,2mm, čímž se zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, například při posouvání květináčů. Jádro vnitřních dřevotřískových parapetů je vyrobeno z vysoce kvalitní dřevotřísky se zvýšeným obsahem lepidla a chemickou ochranou dřevěných pilin proti plísni. Na spodní straně parapetu je použit laminát, který je při výrobě namáčený v pryskyřici, aby dokázal odolat vlhku a zároveň tahu. Díky vysoké pevnosti materiálu se víte na správné osazen parapet i postavit v případě potřeby mytí oken. Povrchová melaminová fólie z CPL laminátu zajišťuje dlouhotrvající barevnou stálost a odolnosti vůči UV záření. Zajišťuje snadnou údržbu, a to díky odolnosti vůči běžným čistícím a dezinfekčním prostředkem. Naše parapety dokážeme vyrobit až do hloubky 600mm. Dřevotřískové parapety dodají Vašemu interiéru pocit tepla díky použití přírodních materiálů.

 

 

Pro bližší informace nás kontaktujte zde.

 


 

PVC parapety REHAU / EXTRADUR / VITRAGE

Komůrkové PVC parapety REHAU,EXTRADUR nebo VITRAGE jsou vysoce kvalitní extrudované parapety. Vyráběny jsou s kvalitní PVC nebo CPL folií. Parapety jsou dodávány včetně ochranné vrchní krycí folie. Parapety jsou z boku osazovány plastovou krytkou. Možnost spojení parapetů přímými nebo úhlovými spojkami.

 

 

 

 

Pro bližší informace nás kontaktujte zde.

 


 

Umělý kámen

Parapety z litého mramoru vhodné pro vnitřní i vnější použití. Vyznačují se výbornými mechanickými vlastnostmi a luxusním vzhledem.

Modely: Puritamo, Puritamo linea, Classic / Woodline, Exclusiv

 

 

 

Pro bližší informace nás kontaktujte zde.

 

Kontakt

V případě zájmu o naše služby nebo nezávaznou konzultaci nás kontaktujte prostřednictvím kontaktních údajů nebo kontaktního formuláře.

Telefon:

+420 776 121 025

Adresa:

Na Záboří 43, 530 02, Pardubice

Loading
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme